Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Služby duly

 

SLUŽBY DULY

 

Jako dula pomáhám ženám a jejich rodinám v důležitém období jejich života, kdy se chystají přivést na svět dítě a připravují se na důležitou úlohu rodičů. Celé období těhotenství, porodu a šestinedělí vnímám jako kontinuální proces, sled na sebe navazujících událostí, kde jedno období podmiňuje další. Nenarozené dítě vnímám jako svébytnou vnímající a cítící bytost, která je aktivním členem celého procesu. To, jak celé období proběhne, je pak výsledkem vnitřního stavu matky a spolupráce mezi matkou a dítětem.

 

V období těhotenství

V této době se stávám pro nastávající maminky a tatínky jejich průvodkyní a blízkou osobou, která je jim k dispozici vždy, kdy to potřebují, ať odbornou nebo lidskou radou či praktickou pomocí. Pomáhám jim připravit se na porod podle jejich představ a na přirozenou péči o dítě a úlohu rodičů. Příprava na porod probíhá vlastně už v průběhu celého těhotenství, kdy maminka navazuje blízký vztah se svým tělem, s miminkem, se svými pocity, mapuje terén své  bytosti a průběžným fyzickým, mentálním  i dechovým cvičením se připravuje na hladký, přirozený, bezbolestný porod. pokud si to maminka přeje, pracujeme na jejím dobrém psychickém stavu pomocí různých psychoterapeutických metod a pomocí metamorfní techniky.

Cena individuální konzultace 500Kč/2hod.

Cena skupinového  kurzu 1500Kč/16 výukových hodin

 

V době porodu

V těchto chvílích se snažím ženám poskytnou zázemí, jistotu a podporu buď svojí přímou přítomností u porodu nebo radou po telefonu. Snažím se posílit jejich víru a důvěru ve vlastní síly a ve svoji přirozenou schopnost přívést na svět dítě, která je daná každé ženě, zejména v prostředí, které si sama vybere.

Doprovod k porodu 3000 Kč

 

V období šestinedělí

V těchto krásných, ale i náročných týdnech po narození děťátka hledáme s rodiči způsoby a cesty, jak uspokojit potřeby dítěte i potřeby rodičů, jak bezproblémově zvládnout kojení, co dělat v situacích, kdy se to moc nedaří, jak sladit režim dítěte, maminky a celé rodiny tak, aby vše bylo v harmonii. Pomáhám i praktickou pomocí v domácnosti či při péči o miminko v případech, kdy je to třeba, aby si maminka mohla odpočinout a načerpat síly.

 

V období ranného dětství

I po ukončení šestinedělí bývám pro rodiče a jejich děti důvěryhodnou osobou, na kterou se obrací ve chvílích, kdy sami nevidí cestu a hledají východisko z různých životních situací v oblasti zdraví těla i duše, vztahů a rodinných vazeb.

 

TOPlist